Kültür Sanat / 6 ay önce

Etkileyici 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Reklamları

YAYINLANMA ZAMANI: 28 Ekim, 2020
Yayınlayan : Tabiki Haber - Editör

Garanti BBVA, 29 Ekim için hazırladığı reklam filmini yayınladı.

Garanti BBVA, bu yıl 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı özel bir reklam filmiyle kutluyor. Filmde; şanlı Cumhuriyet hikayesi zeybek oyunuyla sembolize ediliyor.

Oyuncu Halit Ergenç’in seslendirdiği filmin açılışında Ulu Önder Atatürk’ü zeybek oynarken görüyoruz. Devamında ise Atamızın adımlarını takip eden milletimizi temsilen, farklı kesimden ve yaştan yüzler bir anlamda ‘daima izindeyiz’ mesajını veriyor.

KÜNYE

Reklamveren: Garanti BBVA

Reklam Ajansı: Alametifarika

Cumhuriyet kaç kere ilan edildi?

Sabancı Holding'den 29 Ekim'e özel reklam.

Sabancı Holding’in bu yıl 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için hazırladığı reklam filmi ekranlardaki yerini aldı.

#BizBuCumhuriyeteAşığız etiketiyle yayınlanan filmde Timuçin Esen’in yönelttiği, “Cumhuriyet kaç kere ilan edildi bilir misiniz” sorusu, Cumhuriyet ile gelen kazanımların yaşamımızdaki yansımalarıyla yanıt buluyor.

KÜNYE

Reklamveren: Sabancı Holding

Reklam Ajansı: Alametifarika

Turkcell'in 29 Ekim reklam filmi yayında; Cumhuriyet Biziz

Turkcell, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için hazırladığı yeni reklam filminde, Cumhuriyet değerlerini isimlerinde taşıyanlara yer verdi. Filmde, Cumhuriyet değerlerini herkesin kalbinde taşıdığı teması işlendi.

Turkcell'in, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı kutladığı yeni reklam filmi yayınlandı. Filmde, "Cumhuriyeti öyle sevdik ki, değerlerini kimimiz adımızda, ama hepimiz kalbimizde taşıyoruz" teması işleniyor. Türkiye'nin dört bir yanından, farklı meslek ve yaş gruplarından kişilerin görüntülerine yer verilen reklam filminde, Gazi, Mustafa, Kemal, İlke, Ülkü, Zafer, İstiklal ve Cumhuriyet gibi isimlere sahip olan gerçek kişilere yer verildi.

DYO : Tüm Renkleriyle Cumhuriyet

#İlelebetCumhuriyetDyo

Total'den 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na özel reklam filmi

Oyak çatısı altında enerji sektöründe hizmet veren Total istasyonları, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için duygulandıran bir reklam filmi ile izleyicilerin karşısına çıkıyor.

Total açıklamasına göre, TOTAL istasyonları tarafından, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 97’nci yılı için hazırlanan reklam filminde 3D çizim tekniği ve animasyon kullanılarak yaratılan hikaye ile etkileyici bir görsellik sunuluyor.

Söz konusu reklam filminde, hem Gazi Mustafa Kemal Atatürk hem de onun önderliğinde kurulan Cumhuriyet ölümsüz bir çınar ağacına benzetiliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Güzel Enerji Akaryakıt A.Ş. Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Beril Cabı Günermengi, şunları kaydetti:

'Total istasyonları olarak ülkemize değer katmak ve ziyaretçilerimize en iyi ürün ve hizmetleri sunmak için çalışırken, bir yandan da Türkiye Cumhuriyeti’nin mimarlarını, bizim için çok özel olan bugünlerde bir kez daha saygıyla ve minnetle anmayı, bu kültürü gelecek nesillere aktarmayı sorumluluğumuz olarak görüyor ve hepimizin içini ısıtacak, düşündürecek yaratıcı projeleri hayata geçirmekten mutluluk duyuyoruz. Bu vesileyle Cumhuriyetimizin 97'nci yılında herkesin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutlarız.'

Petrol Ofisi: 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.

Aras Kargo: Cumhuriyetin ilanı neden 29 Ekim?

1925’de Cumhuriyet kutlamaları sırasında Çankaya Köşkü'nde Fahrettin Altay Paşa, Atatürk’e şu soruyu sormuştur: “Cumhuriyetimizin ilanının 29 Ekim'e denk gelmesi acaba bir tesadüf müdür? Üç gün evvel, beş gün sonra da olabilirdi.” Bu sorunun cevabında cumhuriyet tarihimizin az bilinen bir gerçeği saklıdır. Atatürk, Cumhuriyetin ilanı için vatanımızı işgal altında bırakan Mondros’un bir gün öncesini seçmiştir. Mondros 30 Ekim’dir, Cumhuriyet 29 Ekim. Çünkü #birsonrakigünolamazdı

Opet: 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun

Filli Boya | 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

En Büyük Bayramdır | #tatildeğilbayram